Франция рассекретила документы по геноциду в Руанде

|
Версия для печатиВерсия для печати

Французские власти рассекретили архив с документами о геноциде в Руанде в 1994 году, жертвами которого стали 800 тысяч человек, большинство из которых — этнические тутси.

Париж признал, что «допустил ошибки при решении руандийского кризиса», однако отрицает предположения действующего президента Руанды Поля Кагаме о сознательном попустительстве геноциду, сообщает BBC.

Среди преданных гласности текстов — отчет советников тогдашнего французского президента Франсуа Миттерана.

В 1994 году в результате военного переворота в Руанде к власти пришло правительство этнического большинства страны — хуту. Их армия и отряды ополченцев уничтожали другую этно-социальную группу — туту и умеренных хуту.

За 100 дней число убитых достигло примерно 800 тысяч человек. Скорость убийств в Руанде в пять раз превышала скорость убийств в немецких лагерях смерти в годы Второй мировой войны.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]