ФСБ РФ вербует чеченцев для войны в Донбассе

|
Версия для печатиВерсия для печати

Российские спецслужбы активизировали процесс вербовки наемников для деятельности в Украине.

Об этом сообщает Украинская правда со ссылкой на свои источники в Службе внешней разведки.

По данным источника, в июне активизировалась работа вербовщиков ГРУ ГШ ВС РФ, которые предлагают бывшим бойцам батальона "Восток" (преимущественно этнические чеченцы) выезд в Украину для участия в боевых действиях на территории Донецкой и Луганской областей.

Впервые боевики "Восток" на Донетчине были замечены в бою под Карловкой. Тогда украинский батальона "Донбасс" попал в засаду террористов. Командир батальона Семен Семенченко сообщил, что 80% "Восток" состоит из чеченских боевиков, бывших сотрудников крымской Альфа и Беркута.

«Аргумент»


В тему: 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]