Габон - перша країна Африки, якій заплатили за захист тропічних лісів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Габон став першою африканською країною, що отримала плату за скорочення викидів вуглецю за рахунок захисту своїх тропічних лісів.

Про це повідомляє ВВС

Підтримувана ООН Центральноафриканська лісова ініціатива (Cafi) надала Габону понад 17 мільйонів доларів - перший транш угоди на 150 мільйонів доларів, укладеної в 2019 році.

Як зазначили в Cafi, Габону вдалося скоротити вирубку лісів і таким чином знизити викиди вуглецю в 2016 та 2017 роках порівняно з попереднім десятиліттям.

Майже 90% території Габону вкрито лісами, які поглинають більше вуглецю, ніж викидає країна.

Тропічні ліси життєво важливі для поглинання шкідливих для клімату викидів вуглецю.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]