ГАИшников уберут с дороги?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вскоре с украинских дорог могут исчезнуть сотрудники ГАИ, их заменят так называемые "автоматизированные системы контроля безопасности на дорогах".

Об этом рассказал руководитель центра безопасности дорожного движения при МВД Сергей Будник, говоря о борьбе с взяточничеством среди гаишников, сообщает ТСН.

"Очень серьезно работаем над тем, чтобы исключать субъективный фактор... предусмотрена разработка законопроекта об автоматическом вводе фиксации дорожного движения", - отметил С.Будник.

Напомним, в МВД инициируют законопроект, предусматривающий повышение штрафов для украинских водителей. В частности, предложено увеличение штрафов: за непристегнутый ремень безопасности: с 51-85 грн. до 170-340 грн., за "невыполнение требований должностных лиц МВД" - до 1020 грн. для обычных водителей и до 1700 грн. - для должностных лиц. 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]