«Газпром» заработал на экспорте газа в страны СНГ в 2011г. больше в полтора раза

|
Версия для печатиВерсия для печати

Выручка «Газпрома» от реализации газа в бывшие страны Советсткого Союза (за вычетом НДС, акциза и таможенных пошлин) составила в 2011 году 637,2 млрд рублей, что на 41,6% больше, чем в 2010 году.

Об этом сообщает «КоммерсантЪ» со ссылкой на материалы компании.

При этом выручка от реализации газа на экспорт российского газового холдинга ОАО «Газпром» в 2011 году превысила $57 млрд.
 
Увеличились также объемы продаж газа в страны бывшего Советского Союза на 16,4% и достигли 81,7 млрд кубометров. В рамках контрактов с «Газпромом» в 2011 году европейскими покупателями было отобрано 150 млрд кубометров природного газа, что на 8,2% выше отбора по контрактам в 2010 года.
Напомним, контрактные объемы закупки газа Украиной в 2012 году составляют 52 миллиарда кубометров. Сегодня принято решение Кабмина о закупке 27 млрд кубометров газа у «Газпрома» в рамках существующего контракта.
 
 
В тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]