Генпрокуратура Украины цинично и системно нарушает законы государства

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральная прокуратура Украины 9 февраля по результатам тендера заключила соглашение с ООО«Алмаз Мотор, ЛТД» на приобретение легковых автомобилей на сумму 3,6 млн ​​грн.

Об этом сообщают “Наші гроші”  со ссылкой на «Вестник государственных закупок».

Вопреки закону о госзакупках на сайте «ВДЗ» не опубликовано конкурсную документацию, протокол раскрытия предложений и объявление о начале торгов.

Поэтому количество и марка приобретенных автомобилей неизвестны.

Напомним, ранее Генпрокуратура за 35 млн грн. приобрела различные товары и услуги, в том числе, заказала модернизацию своего сайта за 1,1 млн грн. Тогда также не было опубликовано никаких документов относительно этих тендеров. Также на «ВДЗ» не было опубликовано результат тендера на строительство нового офиса для Генпрокуратуру по ул. Резницкая, 13/15, который по разным данным колеблется от 99 млн грн. до 312 млн грн.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]