Глава МОЗ пояснив, чому Covishield в Україні реєструвала "прокладка"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вакцину Covishield, розроблену Oxford/AstraZeneca та виготовлену на потужностях Serum Institute, в Україні зареєструвала компанія, уповноважена на це виробником.

Як передає  Укрінформ, про це в ефірі програми “Право на владу” на каналі "1+1" сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

“У нас укладений контракт із Serum Institute, укладала контракт компанія Crown Agents, обрана як закупівельна організація, яка закуповує цю вакцину і постачає її в Україну, отримувачем є “Укрмедпостач”. Та компанія, про яку говорять, це компанія уповноважена Serum Institute у зв'язку з тим, що він не має тут свого представництва. Він уповноважив компанію передати документи на реєстрацію. І ця компанія фігурує у відповідних документах про реєстрацію. Це як нотаріуса ви уповноважуєте щось передавати. Це не наше питання, це питання Serum Institute - у який спосіб він хотів зареєструвати”, - розповів Степанов.

Він додав, що інформація, ніби через цю компанію йдуть якісь кошти - фейкова. 

Раніше в соціальних мережах поширилося інформація, що вакцину Covishield розробки Oxford/AstraZeneca, виготовлену на потужностях Serum Institute в Україні, зареєструвало ТОВ “Грейс оф Год”, зареєстроване на Кумара Пранаава, якого також називають співзасновником іншого ТОВ - “Аеон Біотех”.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]