Глава СБУ, согласно декларации, живет на одну зарплату

|
Версия для печатиВерсия для печати

Председатель СБУ Валентин Наливайченко в 2014 году не имел никаких других доходов, кроме 235 тысяч зарплаты.

Об этом свидетельствует его декларация, которую опубликовали на сайте СБУ, согласно которой Наливайченко заработал за весь предыдущий год 234,7 тысячи гривен.

Жена главы ведомства заработала за год 280 тысяч гривен, почти 116 из которых — дивиденды, а 150 — доход от продажи имущества. Кроме того, она держит 2,2 миллиона на счетах в банке «Крещатик».

У главы СБУ есть земельный участок на 10 соток в Киевской области, но никакой недвижимости на нем не записано.

Жена Наливайченко владеет двумя квартирами в Киеве, площадью 74 и 184 квадратных метров, земельным участком на 20 соток в Киевской области и дачным домом в 320 квадратных метров.

У семьи главы СБУ, согласно декларации, нет ни одного авто.

Отметим, в 2013 году в декларации Наливайченко было указано, что у него на счетах лежало почти 240 тысяч гривен, а его жена имела авто Toyota Land Cruiser (2008).

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]