Google Україна пропонує у віртуальний 3D-тур українськими оперними театрами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Google Україна у дні, коли Національна опера України відзначає 150-річний ювілей, запрошує всіх у віртуальний 3D-тур українськими оперними театрами.

Як повідомляє itc.ua, у партнерстві з Міністерством культури України компанія оцифрувала п’ять театрів в різних містах України та створила спеціальний сайт “Оперні театри України”, де будь-хто зможе зануритися в неповторну атмосферу за допомогою технологій віртуальної реальності.

3D-проект компанії Google Україна і Міністерства культури України “Оперні театри України” ‒ це віртуальна подорож, яка дає можливість ознайомитися з унікальною архітектурою оперних театрів України, зазирнути за лаштунки, відчути дух і атмосферу театру і навіть побувати в тих місцях, які зазвичай закриті для відвідувачів.

В рамках проекту можна здійснити 3D-тури такими славетними українськими театрами:

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка,
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької,
Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської,
Одеський національний академічний театр опери та балету,
Київський національний академічний театр оперети.

Оперні театри є перлинами європейської культури ‒ місцем, де переплелися музика, література, акторська майстерність і неповторна архітектура. Опера завжди була зразком найбільш емоційної і видовищної театральної вистави. Звичайно, такий центр мистецтва, який притягував увагу відвідувача з першого наближення до парадного входу, не міг бути пересічним будинком, і для його проектування та будівництва запрошувалися кращі архітектори, скульптори і художники. Опера ‒ це не тільки жанр мистецтва, який передає подих часу, це центр гармонії і переплетіння культурної спадщини, історії та зв’язку поколінь.

Для того щоб почати 3D-подорож, потрібно вибрати один з п’яти театрів, і за допомогою навігації і голосового супроводу трьома мовами ‒ українською, російською і англійською ‒ можна дізнатися багато цікавого про історію та життя українських оперних театрів. Спеціально для сайту було відзнято понад 300 панорам в найцікавіших місцях будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів. Здійснити екскурсію операми можна на смартфоні, планшеті або комп’ютері; а щоб ще повніше зануритися в театральну атмосферу, можно використати окуляри віртуальної реальності.

Щоб почати тур оперними театрами України, потрібно зайти на сайт “Оперні театри України” або вибрати місце на Google Картах в режимі Street View.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади
10:01
Міністра Сольського викрили на заволодінні державною землею

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]