Грипп продолжает убивать в США. Эпидемия привела к 84 смертям детей

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Центры контроля и профилактики заболеваний (CDC) сообщили, что нынешняя эпидемия гриппа в США привела к 84 летальным исходам среди детей. Это самая опасная эпидемия с 2009 года, когда мир охватила пандемия «свиного гриппа».

В докладе Центров – ведущей федеральной организации США, ответственной за здравоохранение – указано, что эпидемия гриппа продолжается в 48 из 50 штатов США. Об этом говорится в сообщении «Голоса Америки».

По состоянию на 27 января, причиной почти 10% летальных исходов в США были грипп или пневмония. Каждый 13 визит к врачу был связан с симптомами гриппа.

В другом докладе CDC указано, что вакцина, которая в этом сезоне в США использовалась для предотвращения эпидемии, оказалась эффективной лишь на 25%. Однако большинство скончавшихся детей не были привиты.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]