Их надо посылать в село выполнять какую-то тяжелую физическую работу, - экс-начальник черкасской милиции о «Беркуте» на Евромайдане

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виктор Янукович должен понести ответственность за зверское избиение мирных студентов на Майдане Независимости.

Об этом в интервью «Прочерк» рассказал генерал милиции, бывший начальник Управления МВД в Черкасской области и и.о. начальника УСБУ области Николай Каплий.

«Я за всю историю не только независимой Украины, но и Советского Союза такого не помню! Есть инструкция, как можно применять резиновые дубинки. Никогда резиновой дубинкой нельзя бить ни по голове, ни по ключицах, ни по животу! Но мы все видели в видеорепортаж как избивали людей. Считаю, что президент должен понести ответственность за то, что произошло на Майдане», - убежден генерал милиции.

Что же касается самих «беркутовцев», то, по словам Каплия, они должны быть уволены, а затем привлечены к ответственности.

«Эти люди не должны работать в правоохранительной системе, потому что это деморализованные люди. Их надо посылать в село выполнять какую-то тяжелую физическую работу. На другое они не способны», - заявил генерал.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У неділю синоптики прогнозують грім і спеку
19:20
З життя "шарікових": заступник Лісового заявив, що піде "на міністра", якщо йому запропонують
19:01
Юрій Касьянов - про виродків у владі. До речі, він сам на черзі
18:10
"Політика невтручання Трампа - це помилка". Нейт Венс, брат віце-президента США, розповів про відносини з ним і про свою участь у війні в Україні
16:03
Захід "простив" Зеленському руйнування реформ - це нищитиме Україну
15:56
Скандал з підозрою Шабуніну: декілька військових та громадських діячів підтримали дії ДБР
14:14
"Велике крадівництво": у Синєгубова з заточками замовили ремонт фасаду лікарні на 181 млн – тільки в заклепки зашили 7 млн маржі
12:05
Підозра та обшуки у Віталія Шабуніна є свавіллям та політичною розправою - ЦПК
10:19
Дана Ярова: Кримінальні "теплі схеми" на холодну армію — хто фронтмен
08:00
Атака на Чернівці: дві людини вбито, 14 поранено

Підписка на канал

Новини партнерів

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]