Ироническая декоммунизация: В Одессе Ленина спрятали под Дартом Вейдером

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Одессе вождя большевиков Ленина заменили ключевым персонажем культовой киноэпопеи Джорджа Лукаса Дартом Вейдером (Энакин Скайуокер).

Как сообщает Думская, его установили на территории завода Прессмаш по улице Столбовой, 28.

Монумент командующего имперской армии создал известный одесский художник Александр Милов, автор гигантского робота в Южном и композиции Любовь, которая в этом году произвела фурор на американском фестивале Burning Man.

При этом под доспехами ситха скрывается все тот же Ленин, который подлежал демонтажу во исполнение закона о декоммунизации.

В голову Вейдера встроено оборудование для раздачи Wi-Fi.

По словам автора, памятник темному Лорду, после своего официального открытия, будет включен в туристические маршруты. Со временем вокруг него планируют обустроить зону отдыха.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]