Кількість працівників Держаудитслужби скоротять у 8 разів, — уряд


У ході реформи Державної аудиторської служби України чисельність її працівників скоротять у близько 8 разів.
Про це повідомляє міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.
«Останні кілька тижнів ми займалися функціональним аудитом Держаудиту (звучить іронічно). Зараз там працює 3212 людей, і вони отримують небезпечно низькі зарплати. До чого це може приводити, можете здогадатись. Кількість працівників цього органу буде скорочено до близько 400», — повідомив Дубілет.
За словами Дубілета, уряд планує провести реформу Держаудитслужби. Діяльність органу сфокусують на виявленні фінансового шахрайства. Разом з цим приберуть дублювання функцій Держаудитслужби з Рахунковою палатою та деякими силовими органами.
Раніше стало відомо, що рішенням уряду Держаудитслужбу повернули у підпорядкування Міністерству фінансів.
«Також зазначу, що будь-яке масове скорочення державних службовців — це болісний процес. Ми будемо співпрацювати з Держпрацею, профсоюзами та іншими сторонами, щоб не кидати просто так людей напризволяще», — повідомив Дубілет.
Зазначимо, що Держаудитслужба (раніше відома як Контрольно-ревізійне управління або КРУ) відповідно до закону має здійснювати політику у сфері державного фінансового контролю. Орган має здійснювати оцінку цільового використання державних фінансових ресурсів для досягнення економії коштів. Раніше Держаудитслужба підпорядковувалась безпосередньо Кабміну.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У п'ятниця в Україні сухо, вдень близько 0°С
- 19:03
- Людей на підконтрольній території України - 29 млн
- 18:05
- Азербайджан закриває шпигунський «Російський дом» в Баку
- 17:35
- Майже половина громадян вважають, що ситуація в Україні розвивається у неправильному напрямку (ОПИТУВАННЯ)
- 16:14
- Адвокат Комарницький заявив про «замовну брудну кампанію» проти нього, його родини і клієнтів
- 16:03
- Трамп особисто озвучить план США щодо завершення війни в Україні, - Келлог
- 15:19
- Винищувачі Mirage 2000 прибули в Україну
- 14:07
- Московська патріархія є інструментом гонінь та гібридної війни, - єрарх ПЦУ на конференції з релігійної свободи у США
- 12:04
- Дружина керівника управління ДБР Ігоря Гейди володіє нерухомістю вартістю сотні тисяч доларів, - розслідування NV
- 11:02
- НАБУ обшукує у "смотрящого" за Києвом
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.