Кабмін України спростив правила імміграції з Білорусі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабмін схвалив постанову про деякі питання оформлення посвідок на тимчасове проживання певним категоріям білорусів, зокрема, фахівцям у сфері ІТ та інновацій, які звернулися із заявою про надання дозволу на імміграцію, що передбачає спрощення оформлення такої посвідки.

«Проєктом постанови пропонується встановити, що громадяни Республіки Білорусь, які є підприємцями, висококваліфікованими спеціалістами, зокрема фахівцями у сфері інформаційних технологій та інновацій, імміграція яких відповідає інтересам України, та члени їх сімей, одночасно із зверненням із заявою про надання дозволу на імміграцію, відповідно до пункту 2 частини другої статті 4 закону «Про імміграцію» (як особи, які є висококваліфікованими спеціалістами і робітниками, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України) звертаються до ДМС для оформлення посвідки на тимчасове проживання і отримують її у скорочений строк», - йдеться у пояснювальній записці до документа.

Як уточнюється, наразі законодавством передбачено, що іноземці, які звернулися із заявою про надання дозволу на імміграцію відповідно до пункту 2 частини другої статті 4 закону «Про імміграцію», не можуть одночасно звертатися до ДМС для оформлення посвідки з метою підтвердження законності підстав для тимчасового проживання в Україні.

Запропонований постановою експеримент надасть можливість окремим категоріям білорусів та членам їх сімей одночасно із зверненням із заявою про надання дозволу на імміграцію звернутися із заявою на отримання посвідки.

Тож, як йдеться у пояснювальній записці, реалізація постанови дозволить врегулювати питання щодо спрощення процедури подачі документів для оформлення посвідки на тимчасове проживання для визначених категорій іноземців та членів їх сімей, а також дозволить скоротити строки оформлення посвідок.

У проєкті документа зазначається, що постанова набирає чинності з дня її опублікування і діятиме до 31 грудня 2021 року.

Як повідомлялося, 18 листопада уряд підтримав законопроєкти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції» та «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції)», які дозволять спростити процедуру продовження строку перебування в нашій країні іноземців та осіб без громадянства, які законно прибули та перебувають на її території, а також процедуру обміну посвідки на тимчасове проживання в нашій державі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет
10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні
20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]