Каждую десятую гривну Укрзализныце одолжил в 2013 году Александр Янукович

|
Версия для печатиВерсия для печати

ГП «Приднепровская железная дорога» 26 июня по результатам тендера заключило ряд соглашений на привлечение однолетних кредитов на сумму 164, млн грн.

Об этом сообщают «Наші гроші» со ссылкой на «Вестник государственных закупок».

При этом, «Всеукраинский Банк Развития», собственником которого является сын украинского президента — Александр Янукович предоставит железной дороге кредит в размере 30 миллионов гривен под 18,99% годовых.

С учетом этого кредита, с начала 2013 года банк Януковича-младшего предоставил кредиты региональным железным на сумму около 576 миллионов гривен.

Как известно, в 2012 году «ВБР» выиграл тендеры региональных железных дорог и других государственных и коммунальных предприятий на кредиты, общая сумма которых составила около 515 миллионов гривен.

Всего же, согласно данным «Вестника госзакупок», в 2013 году региональные железные дороги получили кредитов на 5,34 миллиарда гривен.

Поэтому кредиты «Всеукраинского банка развития» составляют более 10% от кредитов региональных железных дорог в 2013 году.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]