Киевское метро не может вместить всех желающих свергнуть режим Януковича

|
Версия для печатиВерсия для печати

Парк Шевченко не может вместить всех киевлян, которые сходятся и съезжаются в центр столицы. Метро переполнено.

Городская администрация (глава КГГА А. Попов, известный киевлянам по кличке «гауляйтер») ограничил движение столичного метрополитена, в частности на линии Сырец — Красный Хутор. В результате чего интервал между поездами в обычные 1,5 минут удлинен до 5,5 минут. Все платформы метрополитена по направлению в центр города переполнены киевлянами, стремящимися на митинг. Они не могут втиснуться в переполненные вагоны.

Выход а станции метро «Льва Толстого» полностью заполнен людьми, как и сама улица Льва Толстого. Толпы киевлян прибывают в квартал, очерченный улицами Льва Толстого, Пушкинской, Владимирской и бульвара Шевченко со всех сторон. Число демонстрантов уже больше 100 000.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]