Китай вперше успішно доставив зонд на поверхню Марсу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Китайський космічний апарат Tianwen-1 здійснив посадку на поверхні Марсу. Тепер марсохід шукатиме біомолекули на поверхні Червоної планети.

Китайський космічний апарат Tianwen-1 з марсоходом "Чжужун" здійснив посадку на поверхні Марсу. Про це в суботу, 15 травня, повідомила китайська державна агенція Xinhua. За її даними, це - перша успішна доставка китайського зонда на іншу планету, зазначає Deutsche Welle.

У лютому автоматична міжпланетна станція Tianwen-1 після майже семимісячного польоту досягла орбіти Марса і провела близько двох місяців, досліджуючи потенційні місця посадки. Спуск в атмосфері Марсу тривав майже 9 хвилин.

 

Перший китайський космічний апарат для досліджень Марсу "Тяньвень-1", що складається з орбітального модуля, посадкової капсули й марсохода, був запущений 23 липня 2020 року за допомогою ракети-носія "Чанчжен-5" з космодрому Венчанг в провінції Хайнань.

Марсохід досліджуватиме ґрунт Червоної планети

 

Марсохід буде досліджувати геологічну будову Марса, а також проводити хімічний аналіз складу ґрунту та шукати біомолекули й біосигнатури. Апарат забезпечений навігаційною та топографічною камерами, приладом для вимірювання метеорологічних змін та двома детекторами. Наявність радіолокаційної станції - одна з основних відмінностей китайської експедиції: такий прилад вперше доставлений на Червону планету.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]