Китай знайшов привід для встановлення на Евересті кордону з Непалом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Китай облаштує «лінію розмежування» на піку Еверест, щоби уникнути можливої передачі COVID-19 від альпіністів, які піднімаються на гору з боку ураженого вірусом сусіднього Непалу.

Про це повідомляє France24.

За останні тижні понад 30 хворих альпіністів було евакуйовано з базового табору на непальській стороні найвищого піку у світі. Це відбувається на тлі того, що Непал стикається зі смертоносною другою хвилею пандемії коронавірусу. До того ж Непал межує з Індією, яка зараз є епіцентром коронавірусу у світі.

Як відомо, гора Еверест знаходиться на кордоні Китаю і Непалу, а північний схил належить Китаю.

Влада китайського Тибету заявила, що вживатиме «найсуворіших заходів щодо запобігання епідемії», щоб уникнути контактів між альпіністами на північних і південних схилах або на вершинах.

Гірські гіди встановлять розділові лінії на вершині гори, перш ніж дозволити альпіністам почати підйом вгору.

Як саме мають бути облаштовані розділові лінії, поки не уточнюється.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]