Климкин: Украина признала юрисдикцию Международного уголовного суда

|
Версия для печатиВерсия для печати

Министр иностранных дел Павел Климкин во вторник 8 сентября передал в Международный уголовный суд (МУС) заявление о признании юрисдикции этой инстанции на территории Украины.

Об этом сообщил сам Климкин на странице в сети Twitter, передает Тиждень.ua.

«Исторический момент. По поручению президента я в IntlCrimCourt (МКС) сегодня вручаю заявление о признании юрисдикции МКС », - написал глава МИД.

Он подчеркнул: «Украина признает юрисдикцию по преступлениям против человечности и военных преступлений, совершенных с момента начала агрессии РФ».

При этом глава внешнеполитического ведомства Украины сослался на принятую Верховной Радой 4 февраля этого года декларацию о признании юрисдикции МКС.

По его словам, в МКС также отметили активное содействие украинской власти в расследовании преступлений на Майдане.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]