Колектори змушували керівництво Держміграції погасити борг свого співробітника

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Головне управління Нацполції ще з вересня минулого року веде слідство за фактом примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань, вчинене організованою групою.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Київського апеляційного суду від 20 квітня. 

За матеріалами справи, в період вересень-жовтень 2020 року організована група осіб, що складається із працівників сфери колекторських послуг («Миттєвий кредит «Монетка» і ТОВ «Фінансова компанія «Фінанс Інновація»), примушувала керівництво Державної міграційної служби України, зокрема голову відомства, першого заступника голови і заступника голови до негайного виконання цивільно-правових зобов’язань їх колишнього співробітника. З погрозою насильства над керівництвом Державної міграційної служби України та їх близькими родичами нібито вимагалося сплатити на рахунок ТОВ «Фінансова компанія «Фінанс Інновація» кошти по кредиту колишнього працівника відомства.

Наразі поліція провела низку обшуків у різних колекторських компаній в Києві, Львові, Харкові, Черкасах. У реєстрі судових рішень є ухвали про оскарження власниками неповернутого майна.

Під час обшуку в одному приміщенні вилучено 38 тисяч доларів 25 тис. 600 гривень. у січні 2021-го суд арештував готівку з метою збереження речових доказів.

Представник власника оскаржив це рішення, кажучи, що клієнт не має відношення до кримінальної справи, не є підозрюваним. Крім того, відсутня постанова слідчого про визнання цих грошей речовими доказами.

Суд погодився і арешт скасував. Зокрема, суд зауважив, що слідчий поліції не вказав та не обґрунтував, як вилучені кошти стосуються кримінальної справи, які саме сліди скоєння злочину могли залишитись на них та чи можна взагалі їх використовувати як речовий доказ. У матеріалах клопотання немає інформації, щоб потерпілі передавали колекторам якісь гроші.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]