Колонна демонстрантов, превышающая 100 000 человек, вышла на Крещатик

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колонна демонстрантов, превышающая 100 000 человек, вышла на Крещатик в 500 метрах от Майдана Независимости.

Во главе колонны — ряд народных депутатов от оппозиции, много государственных флагов знамен и партийных флагов. Крещатик на пересечении с улицей Институтской заблокирован автомобилями киевлян. Прохожие на Майдане просят находящихся там милиционеров «уйти по-хорошему».

Звучат лозунги «Киев, вставай», «Все на Майдан», «Украина — вставай!

До Майдана колонне осталось пройти 200 метров. Протестующие поют Гимн Украины.

«Аргумент»


 В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]