Комітет ПАРЄ відхилив усіх кандидатів від Росії у судді ЄСПЛ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи відхилив усіх кандидатів від Російської Федерації в судді Європейського суду з прав людини.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив член української делегації в ПАРЄ, народний депутат від "ЄС" Олексій Гончаренко.

За його даними, весь список кандидатів від Російської Федерації в судді Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) був відхилений комітетом з вибору суддів ЄСПЛ Парламентської асамблеї Ради Європи у зв'язку з несправедливим проведенням конкурсу в самій РФ.

У зв'язку з цим на червневій сесії ПАРЄ, яка почалася сьогодні, суддю ЄСПЛ від Росії обрано не буде.

"У середу комітет засідатиме знову, проросійське лобі намагається ще раз спробувати провести це питання", додав Гончаренко.

Від України на посаду судді Європейського суду з прав людини претендують Микола Гнатовський, Гаяне Нуріджанян та Олександр Мережко.

У Страсбурзі сьогодні починається літня сесія ПАРЄ, яка триватиме до 24 червня. Депутати планують розглянути ситуацію з кримськими татарами в окупованому Росією Криму та проведуть термінові дебати щодо ситуації в Білорусі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]