Коммунисты: 9 Мая на каждом госучреждении должен быть установлен красный флаг

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Украинские коммунисты намерены в честь Дня Победы установить Красное Знамя на здание каждого государственного учреждения Украины.

Об этом заявил лидер украинских коммунистов ПетрСимоненко, сообщает пресс-служба партии.

«Это имеет огромное значение для патриотического воспитания молодежи», — подчеркнул он.

Кроме того, как отметил Петр Симоненко, коммунисты намерены установить Красные Знамена и во Львове, где городской совет принял решение о запрете использования советской символики.

«Мы будем защищать во Львове этот флаг», — подчеркнул ПетрСимоненко.

Кроме того, лидер КПУ рассказал, что накануне праздника коммунисты традиционно займутся уборкой и обустройством памятников героям войны и могил погибших, организуют встречи ветеранов с молодежью и вручат ветеранам символические подарки.


«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]