Коммунисты, вопреки запрету, пронесут 9 мая красное знамя во Львове

|
Версия для печатиВерсия для печати

9 мая во Львове коммунисты будут нести красное знамя, несмотря на запреты городского совета.

 Об этом заявил председатель Львовского отделения Антифашистского комитета Украины Александр Калинюк, сообщает пресс-служба Коммунистической партии Украины.

«Мы пойдем 9 мая с красным знаменем, ведь этого никто не может запретить», — сказал г-н Калинюк.

По его словам, флаг КПУ официально зарегистрирован в Министерстве юстиции. К тому же использование знамени Победы предусмотрено законом об увековечении Победы в Великой Отечественной войне.

«Городской совет не может быть выше закона Украины. В прошлом году они также принимали такое решение и его через суд отменили», — добавил он.

Напомним, депутаты Львовского городского совета проголосовали за запрет использования коммунистической и нацистской символики, а также символики СССР.


 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]