Концентрація вуглецю в атмосфері планети досягла рекордно високого рівня - ООН

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава Всесвітньої метеорологічної організації ООН (WMO) Петтері Таалас заявив, що концентрація вуглекислого газу (CO2) в атмосфері Землі досягла рекордно високого рівня.

Про це повідомляє dpa-international

Такий показник є більшим за середнє зростання, зафіксоване впродовж 2011-2020 рр.

Зазначається, що через уповільнення економіки, викликане пандемією коронавірусу, нові викиди фактично скоротилися на 5,6% минулого року. Однак, за даними WMO, це не мало «відчутного впливу на рівень парникових газів в атмосфері та темпи їх зростання».

Новий рівень вуглекислого газу становив 413,2 частки на мільйон, порівняно з 410,7 частки роком раніше. Це зростання на 149% порівняно з доіндустріальним рівнем.

За словами Тааласа, якщо не будуть реалізовані набагато жорсткіші цілі щодо викидів вуглецю, ніж зараз, світ майже точно не досягне мети Паризької кліматичної угоди щодо обмеження глобального потепління на рівні нижче 2 або навіть 1,5 градуса порівняно з доіндустріальним рівнем.

Як повідомлялося, з 31 жовтня по 12 листопада 2021 року в Глазго відбудеться 26-та Конференція сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату – COP26. Українську делегацію очолить Президент Володимир Зеленський.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]