Кожен лікар зможе спілкуватись з МОЗ напряму через єдиний Інтернет-портал для медичних працівників

|
Версия для печатиВерсия для печати

Від роботи інформаційних служб обласних управлінь охорон здоров'я залежатиме якість та правильність сприйняття реформ в медицині. На цьому наголосив Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко під час зустрічі з представниками прес-служб обласних управлінь охорони здоров'я.

Зокрема, він розповів про зміни, що відбуваються в галузі медицини та хід реформування системи охорони здоров'я України, повідомили у міністерстві.

"Медицина - це галузь, яка стосується абсолютного кожного і будь-які, навіть незначні, зміни в ній, мають бути обґрунтовані та роз'яснені. - зазначив Олександр Аніщенко. - Тому до висвітлення змін, що відбуваються в сфері медицини слід підходити виважено і професійно".

Міністр охорони здоров'я України пояснив, що для досягнення успіху в реформуванні необхідно самим усвідомити необхідність змін, донести цю ідею до наших колег, переконати їх у необхідності та правильності обраного шляху і пояснити населенню цілі та завдання реформування.

Наголошуючи на значимості і важливості роботи інформаційних служб, Міністр підкреслив: "Доступно і змістовно роз'яснити медичним працівникам та населенню навіщо і яким чином відбуваються реформи в медицині - дуже складне завдання. Але, переконаний, вам це під силу".

На зустрічі з представниками прес-служб обласних управлінь охорони здоров'я було презентовано проект створення єдиного Інтернет-порталу для медичних працівників. На цьому порталі буде зібрана не лише вся необхідна інформація для внутрішнього користування, але й буде створений форум для обміну думками та інформацією. Проект порталу для медичних працівників розміщений на сайті МОЗ України.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]