Країни Балтії "дуже раді" й готові прийняти війська США на постійній основі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Балтійські країни підтримують присутність американських військ в Європі і готові приймати у себе союзників на постійній основі.

Про це заявили міністри закордонних справ Естонії, Латвії і Литви на спільній прес-конференції, що пройшла в понеділок, повідомляє портал національного телерадіомовлення ERR.

«Ми вітали б збільшення американського контингенту в Німеччині і знаємо точно, скільки солдатів США хотіли б бачити в Естонії - чим більше, тим краще. Якщо в регіоні відчувається дефіцит безпеки, то його необхідно заповнити», - сказав глава МЗС Естонії Урмас Рейналя.

«Дуже коротка відповідь - ми були б дуже раді прийняти американські війська на постійній основі, але не за рахунок наших друзів і союзників», - прокоментував міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс.

«Якщо коротко, то ласкаво просимо, але, звичайно ж, не за рахунок згортання контингенту в Німеччині», - зазначив глава зовнішньополітичного відомства Литви Лінас Лінкявічуc.

Тема виникла, як відповідь на питання, чи не побоюються глави МЗС балтійських країн, що рішення Вашингтона скоротити чисельність американських військових у Німеччині послабить протидію російській загрозі.

Лінкявічуc також наголосив на важливості збереження «залученості США в справу гарантування європейської безпеки будь-яким способом, включаючи військову присутність». А Рейнсалу висловив упевненість, що політика стримування Росії, що проводиться НАТО і США, «без сумніву, буде продовжена».

У середині червня президент США Дональд Трамп підтвердив намір скоротити чисельність американських військових в Німеччині на 9,5 тисячі до 25 тисяч осіб, пояснивши це тим, що Берлін не виконав зобов'язань щодо фінансування НАТО в межах не менше 2% ВВП.

Це питання обговорювалося на зустрічі глав МЗС країн Балтії і ФРН в числі тем, пов'язаних з безпекою, що відбулася 20 липня в Таллінні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]