Люстрационный комитет при Кабмине предлагает обновить на 100% судебную и правоохранительную власть

|
Версия для печатиВерсия для печати

Люстрационный комитет при правительстве Украины предлагает освободить всех судей, правоохранителей и работников спецслужб и построить эти системы «с нуля».

Об этом заявил председатель Люстрационный комитета Егор Соболев, передает Радио Свобода.
 
«Надо люстрировать сами органы власти. Нужно заново учреждать прокуратуру, спецслужбы, милицию. Это будет гораздо эффективнее - набрать органы из новых людей, чем пытаться «вылечить» нынешние», - отметил Соболев.
 
По его словам, нынешняя система власти, включая судебную и правоохранительную ветви нуждаются в абсолютном обновлении.
 
Напомним, 8 апреля Верховная Рада приняла закон о люстрации судей, после чего неоднократно повторяются попытки корумпированных судей вернуться на злачные места.

«Аргумент»


 В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]