Мігель Діас-Канель обраний новим президентом Куби

|
Версия для печатиВерсия для печати

Парламент Куби обрав праву руку Рауля Кастро, 57-річного Мігеля Діаса-Канеля, єдиним кандидатом в президенти Куби. Очікується, що сьогодні Рауль Кастро, який керує Кубою з 2006 року, передасть повноваження новому президенту.

Новий кубинський лідер успадкує країну, яка страждає від економічної стагнації і молодь якої нетерпляче очікує змін, повідомляє BBC.

Водночас Рауль Кастро матиме потужний вплив на Кубі навіть після того, як залишить посаду. Він залишиться на чолі Комуністичної партії до її наступного з'їзду у 2021 році.

Останні 5 років Мігель Діас-Канель був правою рукою Рауля Кастро

Мігель Діас-Канель народився у 1960 році, вже після того, як брати Кастро прийшли до влади на Кубі.

В 1982 році він отримав вищу освіту за фахом інженер-електротехнік, викладав в університеті.

Мігель Діас-Канель швидко зробив кар'єру в кубинському комсомолі - Молодіжній комуністичній лізі, де у 33 роки став другим секретарем. З 2009 по 2013 рік він був міністром вищої освіти.

Водночас Мігель Діас-Канель був досить непублічною особою, поки Рауль Кастро не призначив його своїм віце-президентом у 2013 році.

Незабаром він став ключовим союзником кубинського лідера. Рауль Кастро високо оцінив його "ідейну стійкість".

Навряд чи Мігель Діас-Канель здійснить великі реформи в короткостроковій перспективі, враховуючи, що в найближчі роки він муситиме рахуватися з думкою Рауля Кастро. Будь-які зміни, ймовірно, будуть поступовими та повільними.

Проте сам Рауль Кастро здійснив реформи після того, як обійняв посаду президента. Найяскравіший приклад - відлига у відносинах з США, яка здавалася немислимою за правління його брата Фіделя. Проте минулого року Дональд Трамп відновив певні обмеження щодо подорожей та торгівлі з Кубою, які у 2015-2016 роках пом'якшила адміністрація Обами.

Найбільші виклики, які стоять перед новим лідером Куби - стимулювання економіки та боротьба з інфляцією. Від Мігеля Діаса-Канеля також очікують чітких сигналів щодо підтримки приватного підприємництва.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]