Міністерство фінансів прогнозує збитковість Укрзалізниці до 2024 роках

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністерство фінансів спрогнозувало ситуацію з фінансовим станом Укразлізніці на найближчий роки - до 2024 року, - грунтуючись на інформації держкомпанії. Згідно з прогнозами міністерства, УЗ залишатиметься збитковою в наступні 3 роки.

Згідно з аналізом фіскальних ризиків бюджету, пов'язаних з УЗ, за базовим сценарієм розвитку подій, збитки УЗ в 2021 році повинні скласти 725 млн грн, у 2022 році - 967 млн грн, в 2023 році - 2,62 млрд грн, а в 2024 році - 724 млн грн, зазначає ZN.ua.

Песимістичний сценарій розвитку подій передбачає ще більші збитки державної залізничної монополії: 852 млн грн у 2021 році, 1,45 млрд грн у 2022 році, 2,84 млрд грн в 2023 році і 2,95 млрд грн в 2024 році.

"Таким чином, в умовах базового і песимістичного сценаріїв в 2021 - 2024 роках очікується збиткова діяльність АТ" Укрзалізниця ", що негативно відіб'ється на фінансовому стані Товариства та обсягах сплати до державного бюджету відповідних податків і платежів", - констатують в Мінфіні.

Згідно з аналізом відомства, УЗ залишається досить сильно залежною від позикового капіталу. Щодо ліквідності УЗ, то в уряді бачать погіршення ситуації з нею в 2024 році, що може привести до необхідності залучення УЗ додаткового фінансування.

Збиток АТ "Укрзалізниця", який пов'язаний з корупцією, за 2020 рік склав 8 млрд грн. Про це свідчать дані Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

Рада на засіданні 9 вересня прийняла в цілому проект постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з перевірки стану "Укрзалізниці".

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]