Міністр закордонних справ України заявив що, загроза російського вторгнення в Україну залишається

|
Версия для печатиВерсия для печати

“Загроза залишається. Я хочу, щоб всі розуміли. За нашими даними, ніякого істотного відведення військ не відбувається, і ми повинні бути готовими до будь-якого сценарію. Тим більше, що ті навчання “Захід”, які здійснює Росія, там відпрацьовується дуже багато саме наступальних елементів, це не оборонні вчення. Це навчання про те, як захоплювати міста, аеродроми, як здійснювати наступальну операцію”, – заявив Кулеба.

 Про це він сказав в етері телеканалу “Україна 24”.

Він наголосив, що всі сили РФ залишаються уздовж кордону України.

“Те нагнітання, яке здійснювалося Росією протягом тижнів, не тільки перекидаючи війська, що можна робити завжди тихо і приховано, але і нагнітаючи цю військову істерію і заклики розібратися, поставити на місце Україну, і навіть там говорили знищити Україну – це все те, що в класичних військових правилах передує збройному конфлікту. тобто йшла підготовка свого населення, міжнародного думки до неминучості війни, і ніхто не може гарантувати, що завтра знову все це не почнеться”, – пояснив міністр.

Крім того, він додав, що нормалізація відносин України і Росії можлива при дотриманні двох умов.

“Я вважаю, що ми повинні бути оптимістами і вірити, що відносини між Україною і Росією нормалізуються. Я знаю навіть, коли це станеться. Це станеться, коли Росія деокупує наші території”, – сказав Кулеба.

Другою умовою, за його словами, є візит в Україну нового лідера Росії, який “схилить голову перед пам’ятником жертвам війни Росії проти України”.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]