Місія МВФ може розпочати роботу в Україні в кінці вересня

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Найімовірніше, що майбутня місія МВФ в Україні знову буде "віртуальною", тобто працюватиме в віддаленому режимі через пандемію, повідомив представник України у фонді Владислав Рашкован.

Представник України у Міжнародному валютному фонді (МВФ) Владислав Рашкован повідомив, що наступна місія фонду з питань першого перегляду кредитної програми для України stand-by може розпочати роботу 21-23 вересня цього року. Таку заяву Рашкован зробив у суботу, 11 вересня в рамках конференції YES Brainstorming у Києві, повідомляє Deutsche Welle.

"Місія може розпочати роботу через 10-12 днів", - сказав Владислав Рашкован, цитує інформагенція "Інтерфакс-Україна".

Рашкован уточнив, що, найімовірніше, ця місія знову буде "віртуальною", тобто робота буде здійснюватися у віддаленому режимі. Утім, за його словами, є підстави очікувати, що голова місії Іванна Владкова-Голлар таки прибуде до Києва, однак це залежить від розвитку епідемічної ситуації в Україні з COVID-19.

Як повідомлялося, у червні 2020 року МВФ затвердив для Києва програму stand by загальним обсягом близько п'яти мільярдів доларів США, одразу виділивши перший транш фінансування в обсязі 2,1 мільярда. Було заплановано чотири перегляди виконання умов кредитної програми для виділення інших чотирьох траншів. Однак обумовлений графік був порушений, а фінансування - призупинено через невиконання Україною низки зобов'язань.

Цього тижня голова Нацбанку України Кирило Шевченко повідомив, що сума другого траншу stand-by може бути вище запланованих 700 мільйонів доларів унаслідок об'єднання траншу, однак це питання буде обговорюватися з фондом. Водночас наприкінці серпня міністр фінансів України Сергій Марченко визнав, що обговорюється можливість продовження поточної 18-місячної програми stand-by на пів року.

«Аргумент»

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]