Місцеві вибори не скасовуємо і не плануємо скасовувати - глава "Слуги народу"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що влада не збирається скасовувати місцеві вибори.

"Місцеві вибори не можуть не відбутися, згідно з Конституцією вони мають відбутися 25 жовтня 2020 року", – сказав він в інтерв'ю РБК-Україна.

Водночас він визнав, що на їхнє проведення може не вистачити коштів.

"Чи вистачить мільярд на вибори? Вистачить. Там є дві великі статті витрат. Це зарплата членів комісії і друк бюлетенів. На друк бюлетенів, зважаючи на попередні вибори, потрібно приблизно 300–400 мільйонів гривень. Залишаться якісь кошти на транспорт, зв'язок. Однак грошей навряд чи вистачить на оплату навіть для 30 тисяч членів виборчих комісій, якщо брати мінімально. А якщо їм не платити, то виникають ризики щодо чесності проведення виборів. Якщо не платити від держави, то вони будуть брати більше грошей від партій ", – сказав Корнієнко.

Водночас через брак грошей деякі проєкти, наприклад, переоснащення IT-систем Центрвиборчкому й перезапуск системи "Вибори", будуть зупинені.

"Якщо резюмувати, вибори провести можна, ми їх не скасовуємо і не плануємо скасовувати. Ми будемо шукати оптимальний варіант як піти назустріч уряду щодо тих сум, які вони просять, і одночасно зберегти можливість провести вибори на якісному рівні", – сказав він.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]