Майже 60% трудових мігрантів з України їдуть до Польщі, 0,5% - до Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Майже 60% трудових мігрантів з України їдуть у Польщу, лише 0,5% опитаних - до Росії.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Соціальний профіль трудового мігранта з України», проведеного Центром соціальних досліджень Національного університету «Острозька академія» з ініціативи Foreign Personnel Service і Польсько-української господарчої палати у межах соціальної кампанії «Партнерство та працевлаштування», передає Польське радіо.

«Дослідження підтвердило, що Україна досі залишається країною-донором людських ресурсів для ринків праці ЄС, оскільки трудова міграція - все більш популярний серед українських громадян життєвий вибір і модель роботи», - зазначив Павло Кулага, голова Комітету з питань міграції та працевлаштування Польсько-української господарчої палати.

Майже 60% українських трудових мігрантів, які мають намір працювати за кордоном, найближчим часом планують знайти роботу в Польщі. Німеччину вибере 18%, а Чехії - щодесятий працівник. На користь Росії висловилися лише 0,5% опитаних. На вибір країни впливає головним чином географічне положення і рівень заробітної плати.

Згідно з результатами дослідження, головними причинами, що спонукають українців виїжджати на роботу за кордон, є низька заробітна плата (45%) і важка економічна ситуація в країні (32%).


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]