Марсохід Perseverance вперше проїхав по Червоній планеті (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

За два тижні після приземлення марсохід NASA Perseverance проїхав 6,5 м дном кратера Езеро, який вчені вважають частиною древньої річкової системи планети.

Марсохід, керований вченими з Лабораторії реактивного руху (JPL) NASA в Каліфорнії, спочатку проїхав на 4 метри вперед, повернув приблизно на 150 градусів вліво і потім проїхав назад ще 2,5 м повідомляє Голос Америки.

У NASA опублікували фотографію, зроблену камерою марсоходу, на якій видно сліди від колісних дисків, залишені на червоному піщаному марсіанському ґрунті.

Марсохід Perseverance здійснив першу поїздку поверхнею Червоної планети 01

На іншому зображенні можна розгледіти навколишній пейзаж: пересічену червону місцевість, засіяну великими темними валунами на передньому плані і високий виступ скелястих каменів далеко.

Марсохід Perseverance здійснив першу поїздку поверхнею Червоної планети 02

Марсохід розміром з автомобіль здатний проїжджати до 200 метрів день. Однак вчені НАСА спочатку мають намір провести додаткове калібрування обладнання, перш, ніж марсохід вирушить у тривалішу подорож.

Нагадаємо, що мета місії - пошук слідів давнього життя на Марсі.

За словами представника NASA Роберта Хогга, зараз обладнання Perseverance працює без перебоїв.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]