Микола Азаров вирішив обійтися без запозичень МВФ, що за цим стоїть - не пояснив

|
Версия для печатиВерсия для печати

На сьогоднішньому засіданні Уряду Прем’єр-міністр Микола Азаров наголосив на важливості розвитку економіки на противагу залежності країни від запозичень.

«Треба підтримувати розвиток економіки. Тому що тільки це – надійна основа для зростання добробуту людей, а не якісь борги, в які нас втягували. Всі уже зрозуміли, що життя в борг – це пастка», - підкреслив Микола Азаров.

Микола Азаров зауважив, що у нас досить часто конкретні результати «змальовують чорним». «Яскравий приклад: подивіться як відверто радіє опозиція, що поточного року Україна ще не отримала жодного траншу від МВФ. По-перше, ми ж обходимось без нарощування боргів, які доведеться віддавати. По-друге, чому радіти, панове?», - запитав Глава Уряду.

Водночас Микола Азаров наголосив, що Уряд добросовісно виконує всі боргові зобов’язання.

Нагадаємо, 24 жовтня в Київ прибула місія Міжнародного Валютного фонду, яка мала працювати по 4 листопада на чолі з Тонісом Арванітісом.

Екс-перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський на круглому столі в Інституті Горшеніна «Чим загрожує Україні друга хвиля світової кризи?» заявив, що

за майже десять днів перебування місії в Києві в українського уряду не знайшлося часу для зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду, які достроково покинули Україну.

«З моменту приїзду місії з нею ніхто не зустрічався (мається на увазі керівництво України -" Аргумент "), я спілкувався з ними (представниками місії -" Аргумент "), вони були в шоці. На робочому рівні працювали, але - при виникненні будь-якого складного питання - наші чиновники кивали на Азарова, а він з місією на той момент відмовився зустрічатися ...», - заявив Уманський.

Водночас, питання запозичення коштів залишається нагальним, так як платіжний баланс країни погіршується, золотовалютні резерви зменшуються.

Водночас, Росія пропонує Україні скористатися саме її запозиченнями.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]