Микола Азаров вирішив обійтися без запозичень МВФ, що за цим стоїть - не пояснив

|
Версия для печатиВерсия для печати

На сьогоднішньому засіданні Уряду Прем’єр-міністр Микола Азаров наголосив на важливості розвитку економіки на противагу залежності країни від запозичень.

«Треба підтримувати розвиток економіки. Тому що тільки це – надійна основа для зростання добробуту людей, а не якісь борги, в які нас втягували. Всі уже зрозуміли, що життя в борг – це пастка», - підкреслив Микола Азаров.

Микола Азаров зауважив, що у нас досить часто конкретні результати «змальовують чорним». «Яскравий приклад: подивіться як відверто радіє опозиція, що поточного року Україна ще не отримала жодного траншу від МВФ. По-перше, ми ж обходимось без нарощування боргів, які доведеться віддавати. По-друге, чому радіти, панове?», - запитав Глава Уряду.

Водночас Микола Азаров наголосив, що Уряд добросовісно виконує всі боргові зобов’язання.

Нагадаємо, 24 жовтня в Київ прибула місія Міжнародного Валютного фонду, яка мала працювати по 4 листопада на чолі з Тонісом Арванітісом.

Екс-перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський на круглому столі в Інституті Горшеніна «Чим загрожує Україні друга хвиля світової кризи?» заявив, що

за майже десять днів перебування місії в Києві в українського уряду не знайшлося часу для зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду, які достроково покинули Україну.

«З моменту приїзду місії з нею ніхто не зустрічався (мається на увазі керівництво України -" Аргумент "), я спілкувався з ними (представниками місії -" Аргумент "), вони були в шоці. На робочому рівні працювали, але - при виникненні будь-якого складного питання - наші чиновники кивали на Азарова, а він з місією на той момент відмовився зустрічатися ...», - заявив Уманський.

Водночас, питання запозичення коштів залишається нагальним, так як платіжний баланс країни погіршується, золотовалютні резерви зменшуються.

Водночас, Росія пропонує Україні скористатися саме її запозиченнями.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]