Митрополит Львовский Макарий избран главой УАПЦ

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Киеве на V поместном соборе Украинской автокефальной православной церкви избран ее новый предстоятель.

Им стал митрополит Львовский Макарий Малетич, говорится в сообщении пресс-центра УАПЦ.

После смерти предыдущего руководителя УАПЦ митрополита Мефодия Кудрякова Макарий Малетич исполнял обязанности местоблюстителя престола.

Делегаты со всей Украины выбирали предстоятеля из четырех кандидатур. За львовского Митрополита проголосовали 360 из 499 зарегистрированных участников собора.

Макарий (Малетич) родился 1 октября 1944 года в с. Красное Турковского р-на Львовской обл. 10 августа 1975 года он был рукоположен в пресвитера РПЦ. В 1982 г. окончил Московскую духовную семинарию, заочно. Служил священником в Донецкой, Луганской, Ростовской, Львовской областях. В 1993 г. ушел из РПЦ. В 1996 г. рукоположен владыками Димитрием (Яремой), Игорем (Исиченко), Мефодием (Кудряковым) в епископа Львовской УАПЦ.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]