Молдова відмовила судді Чаусу в політичному притулку, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Скандально відомий український суддя Микола Чаус отримав остаточну відмову в наданні політичного притулку в Молдові. Відповідне рішення ухвалила Колегія цивільних, комерційних і адміністративних спорів Вищої судової палати Молдови. 

Про це повідомляє у понеділок, 15 березня, "Інтерфакс", з посиланням на місцеві ЗМІ.

У 2016 році українські правоохоронці затримали Чауса на хабарі в 150 тисяч доларів за оголошення вироку в інтересах підсудних. Він сховав хабар у скляні банки, які закопав на своєму городі. Верховна Рада дала згоду на арешт судді та притягнення його до кримінальної відповідальності. Проте, скориставшись суддівським правовим імунітетом, він залишив територію України, полетівши приватним літаком до Молдови. Він приїхав у Молдову нелегально, а наприкінці 2016 року здався молдовській владі.

Тодішній президент Молдови Ігор Додон відмовив йому в наданні політичного притулку. Чаус оскаржив це рішення в суді. Розгляд тривав понад два роки, тепер Вища судова палата Молдови винесла остаточний вердикт. Чауса оголосили в національний і міжнародний розшук. В Україні йому загрожує позбавлення волі на термін від 8 до 12 років.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]