Московія готується до експоприації (грабунку) активів іноземних інвесторів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Федеральна антимонопольна служба (ФАС) Російської Федерації підготувала поправки, якими пропонує розширити набір санкцій для іноземних інвесторів, які раніше отримали контроль над російськими стратегічними підприємствами.

ФАС пропонує законодавчо закріпити можливість вилучення частки іноземців на користь держави "у разі встановлення факту порушення закону" та визнання угоди щодо купівлі акцій недійсною, повідомляє газета «Коммерсант».

Опитані виданням юристи погоджуються, що міра може бути дієвою, проте обрану конструкцію не підтримують, називаючи її «конфіскацією» та «націоналізацією». На їхню думку, подібні санкції можуть відлякти інвесторів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]