Москва сократила финансовую помощь Сухуми и Цхинвали. «Хватит кормить Кавказ!»?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Россия сокращает финансовую помощь оккупированным регионам Грузии — самопровозглашенным Абхазии и Южной Осетии.

 

Согласно законопроекту о федеральном бюджете РФ на 2012-2014 гг, Цхинвали ежегодно на социально-экономическое развитие будут перечисляться 2,537 млрд рублей, а Абхазии — 1939 млрд рублей.

 

С целью оказания финансовой помощи для осуществления бюдежтных инвестиций Южной Осетии в 2012 году учтено 2,9 млрд. рублей, в 2013 — 1,68 млрд. рублей, в 2014 году — ничего, сообщает «Наша Абхазия».

 

Республике Абхазия с этой же целью будет выделено в 2012 году 4,863 млрд рублей, а на 2013-2014 гг — ничего.
 
«Аргумент»

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]