МОЗ готується до нової COVID-хвилі: У Києві та 16 регіонах перевищений рівень захворюваності на коронавірус

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Рівень захворюваності на COVID-19 перевищено в Києві та 16 регіонах України. Згідно з даними МОЗ, станом на 13 вересня показник рівня захворюваності на COVID-19, який визначено на рівні 75 на 100 тис. населення, у Києві становив 137 на 100 тис. населення.

 

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я, передає Укрінформ.

Водночас у Волинській області цей показник становив 78, Донецькій - 81, Житомирській - 100, Запорізькій - 89, Івано-Франківській - 76, Луганській - 198, Львівській - 103, Одеській - 95, Рівненській - 90, Сумській - 76, Тернопільскій - 140, Харківській - 110, Херсонській - 102, Хмельницькій - 101, Черкаській - 77, Чернівецькій - 255.

Крім того, станом на 13 вересня у шести регіонах України перевищено динаміку рівня госпіталізацій хворих з COVID-19. Зокрема, у Волинській області цей показник, який встановлено на рівні 50%, перевищено три дні поспіль і на 13 вересня становив 64,8%.

Також три дні поспіль зростає показник динаміки госпіталізацій у Львівській (84,6%) та Одеській (57,5%) областях.

Окрім цього, за 13 вересня показник динаміки рівня госпіталізацій перевищено у Вінницькій області (56,3%), Закарпатській (55,6%), Миколаївській (53,9%).

Як повідомляв Укрінформ, станом на 13 вересня зафіксовано 3332 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіло 2 321 156 осіб, з них одужали 2 223 272 особи, померло 54 457 людей.

 

В Україні медичну допомогу хворим на COVID-19 надаватимуть близько 250 лікарень, до першої хвилі уже готові майже 39 тисяч ліжок.

Про це в інтерв'ю порталу Ліга повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, передає Укрінформ. 

"У нас законтрактовано близько 250 лікарень, готових надавати послуги пацієнтам з COVID-19. Вони поділені на першу і другу хвилі реагування. На першу хвилю готові майже 39 000 ліжок, з яких 96% з киснем. Близько 3000 ліжок – реанімаційні. На другу хвилю реагування у кожній області додатково визначено 2-3 лікарні", - сказав Кузін.

За його словами, на стаціонарну допомогу таким хворим є 11,8 млрд грн. Крім того, 8 вересня оновлено стандарти лікування коронавірусної хвороби відповідно до рекомендацій ВООЗ, Європейського бюро CDС, американського CDC.

Заступник міністра повідомив, що також закуплено спеціалізоване медобладнання, зокрема 161 апарат КТ і 146 рентген-апаратів для опорних лікарень.

Зараз, як повідомив Кузін, реанімаційні ліжка зайняті на 23%, ліжка з киснем – на 17%, апарати ШВЛ – на 8%.

Він нагадав, що максимально система охорони здоров'я може виділити 90 тис. ліжок для лікування хворих на COVID-19. Ця кількість з урахуванням лікарень першої, другої хвиль та резерву.

За словами головного держсанлікаря, при використанні лікарень першої та другої хвилі можливі обмежений доступ до звичайних медпослуг, несвоєчасна госпіталізація і діагностика, відмова у планових госпіталізаціях тощо.


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]