МОЗ планує масову вакцинацію на базі великих виставкових центрів у великих містах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість відкриття в містах-мільйонниках вакцинальних центрів за умови поставок достатньої кількості вакцин.

Про це розповів головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляєа Укрінформ.

"У нас є мобільні бригади, пункти щеплень, а також ми хочемо зробити як мінімум у містах-мільйонниках вакцинальні центри. Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Одеса - це 100% вони там себе можуть виправдати, але тільки тоді, коли буде достатня кількість вакцини", - підкреслив Ляшко.

Він додав, що передбачається, що на вихідних в таких вакцинальних центрах будуть працювати мобільні бригади, за один день в такому центрі можуть вакцинувати до 10 тисяч осіб. Такі вакцинальні центри, за його словами, можуть функціонувати на базі виставкових центрів, центрів з великою площею.

Ляшко нагадав, що згідно з рішенням РНБО, яке ввів у дію своїм указом президент, до кінця 2021 року має бути провакциновано 70% дорослого населення України, або 24 млн осіб старше 18 років.

Він додав, що МОЗ розглядає два сценарії проведення щеплень - оптимістичний, за якого за місяць може бути проведено до 10 млн щеплень на усіх платформах, і песимістичний, за якого відбуватиметься до 4,5 млн щеплень проти COVID-19 на місяць. У середньому, за словами Ляшка, має проводитися 6-7 млн щеплень на місяць.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]