Мы должны применить санкции ко всем, кто провоцирует и поддерживает раскол в Украине, - Кличко

|
Версия для печатиВерсия для печати

«УДАР» призывает парламент и правительство применить санкции ко всем тем, кто провоцирует раскол Украинского государства и поддерживает как внутри, так и снаружи подобные действия.

Об этом заявил лидер «УДАРа» Виталий Кличко на брифинге в украинском кризисном медиа-центре.

«Такие санкции должны предусматривать, в частности: арест или запрет на въезд этих граждан на территорию Украины; замораживание счетов этих лиц и их предприятий в Украине; расследование происхождения денег на счетах таких лиц и предприятий; обращение к правительствам и финансовых учреждениям других государств с требованием о замораживании счетов и возврата средств», — отметил Виталий Кличко.

Он также отметил необходимость обратиться к ЕС с просьбой о санкциях ко всем раскольникам — «Аксенова, Константинова и их сподвижников, которые продали свою страну. А отдыхать любят почему-то на Западе. Пусть почувствуют, что каждое действие имеет свою цену». Кличко также подчеркнул, что после вторжения российских войск в Украине, парламентарии четко показать миру свою позицию и волю: в частности, отозвать украинского посла из Москвы для консультаций и денонсировать соглашения по базированию Черноморского флота в Крыму.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:06
"Мамі не кажи, але я може не вийду звідси": історії жінок, які чекають та шукають безвісти зниклих в Кринках
16:40
Побита у Києві заброньованим інспектором благоустрою жінка госпіталізована до лікарні
16:10
Юрій Касьянов: "Штабних" багато, командирів мало. Про офіцерські посади у військах
15:28
Забудовник з російською назвою "Тургенєв Білд" внаглу зніс історичний будинок в центрі столиці поки Кличко справляв день народження
14:44
Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові у неділю
13:04
Убивство Ірини Фаріон — це атака на українську ідентичність, — єпископ УЛЦ В’ячеслав Горпинчук
12:17
Глава УГКЦ засудив вбивство Фаріон
12:02
Верховний суд поставив крапку у відмові від служби через релігію
10:50
За українську мову стріляють у скроню - "Свобода" про розстріл Фаріон
09:12
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті та втрати ворога на 20 липня

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]