"Нє оправдалі надєжд": тільки на 8-му році війни з РФ Захарченка та ще двох держзрадників позбавили відзнак розвідки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони полковник Кирило Буданов позбавив відомчих відзнак ГУР трьох державних зрадників, які були нагороджені до початку російської агресії України.

Про це повідомляє сайт ГУР МОУ.

Зазначається, що в рамках виконання указу президента Володимира Зеленського від 27 лютого 2021 року про запровадження санкцій РНБО, очільник розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства своїм наказом позбавив відомчих відзнак ГУР МО України осіб, які були нагороджені за виконання окремих розвідувальних завдань за часів злочинного режиму Віктора Януковича.

Такими особами є:

Сергій Єлісєєв – колишній начальник штабу – перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України;

Дмитро Шакуро – колишній начальник штабу – перший заступник командувача МВС ЗСУ;

Віталій Захарченко – колишній міністр внутрішніх справ України.

Нагадаємо: 26 лютого Рада національної безпеки і оборони на своєму засіданні ухвалила максимальні санкції, які дозволяє законодавство, стосовно посадових осіб, які зрадили Україну.

Згідно з рішенням, 10 осіб колишнього офіцерського складу, які зрадили нашу державу, позбавили всіх державних нагород і звань.


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]