НАБУ відкрило провадження щодо голови Верховного суду Данішевської

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Національне антикорупційне бюро у відповідь на запит Радіо Свобода підтвердило відкриття кримінального провадження стосовно голови Верховного суду Валентини Данішевської.

Утім, у відомстві не надали деталей, за якою статтею чи статтями воно відкрите, зазначає Радіо Свобода.

«НАБУ на виконання ухвали ВАКС внесло відомості до ЄРДР. Водночас, у зв’язку з необхідністю збереження таємниці досудового розслідування, надати інші запитувані відомості не є можливим», – йдеться у відповіді на запит.

10 лютого ЗМІ поширили інформацію, що до Вищого антикорупційного суду надійшла скарга на бездіяльність НАБУ. У ній заявник вказав, що подав заяву про вчинення головою ліквідаційної комісії Верховного суду за сприяння його голови, а також в.о. голови Державної судової адміністрації кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 175 (безпідставна невиплата заробітної плати), ч. 3 ст. 19 (у вигляді розтрати бюджетних коштів на незаконне утримання ліквідаційної комісії ВСУ)1, ч. 4 ст. 382 (привласнення чи розтрата чужого майна, скоєна повторно), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що сприинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу.

8 лютого ВАКС зобов’язав НАБУ почати розслідування за цими фактами.

Валентина Данішевська очолює Верховний суд із 30 листопада 2017 року. Її призначення підтримали 67 із 111 голосів. Данішевська є членом Вищої ради правосуддя.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]