Найголовніші загрози людству визначили 50 нобелівських лауреатів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Опитування проводили серед фізиків, хіміків, біологів і економістів.

Результати опитування оприлюднило британське видання Times Higher Education.

Понад третина (34%) опитаних головними небезпеками назвали перенаселення й глобальне потепління, 23% – ядерну війну. Інфекційні захворювання та на зростаючий опір до ліків вказали 8% опитаних лауреатів.

Потрібно відзначити, що до загрози штучного інтелекту і роботів вчені ставляться досить прохолодно. Половина опитаних назвали її малоймовірною, майже чверть (24%) відзначили "виразно немає" і "можливо" і лише одна людина (2%) заявила, що "безумовно так".

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]