Народні депутати, не дивлячись за що голосують, ухвалили кілька поправок до закону про боротьбу з олігархами, які суперечать одна одній

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Народні депутати 23 вересня ухвалили кілька поправок до закону про боротьбу з олігархами, які суперечать одна одній. У них йдеться про те, хто саме визначатиме, чи є людина олігархом.

Комітет Верховної ради з питань національної безпеки, розвідки та оборони після розгляду правок до проєкту закону ухвалив одразу кілька, які суперечать одна одній, зазначає hromadske.

Під час голосування у парламенті представник комітету запропонував депутатам ухвалити правку № 406, яка передбачає, що право визначати олігархів закріплюється за Радою національної безпеки й оборони.

Він назвав поправки, які автоматично будуть скасовані після голосування за вказану вище, але помилився й не назвав правку № 398. Вона передбачає, що олігархів до реєстру буде вносити Національне агентство з питань запобігання корупції за зверненням спеціальної комісії.

Відтак депутати ухвалили поправку №406 без скасування № 398. Через це вони обидві потрапили до законопроєкту, який зрештою ухвалили в цілому.

Правка щодо НАЗК — авторства Дмитра Разумкова та ще низки депутатів. Спікер Ради вже встиг усіх привітати з тим, що його ініціативу підтримали у парламенті.

Натомість голова робочої групи стосовно законопроєкту про олігархів Федір Веніславський у коментарі «РБК-Україна» пояснив, що профільний комітет відхилив поправку № 398 спікера парламенту, і внесли її випадково.

«Була допущена технічна помилка секретаріатом комітету. Комітет цю поправку відхилив. Але внаслідок людського фактора співробітники секретаріату внесли її як враховану. Саме через це вийшли суперечності», — пояснив він.

Згідно з регламентом, якщо у поданому на підпис тексті закону є неточності чи неузгодженості — спікер може внести на розгляд парламенту пропозиції щодо їхнього усунення. Але Гетманцев вважає, що Разумков як автор однієї з ухвалених поправок може бути не згоден з наміром її відхилити.

«Принциповою позицією комітету, партії влади, президента є те, що цим органом (який формує реєстр олігархів — ред.) має бути РНБО. Таке наше політичне рішення, ми його запропонували й підтримаємо. Якщо Разумков знайде голоси під свою поправку, ми будемо підтримувати… Так чи інакше, ця обставина не є перешкодою для того, щоб закон набув чинності», — додав депутат.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]