NASA сотрудничать с РФ пока не будет

|
Версия для печатиВерсия для печати

Из-за оккупации Крыма США рекомендуют Национальному управлению по воздухоплаванию и исследованию космического пространства приостановить сотрудничество с российской стороной.

Об этом пишет издание The Verge, сообщает  Цензор.

Как сообщается, в меморандуме для сотрудников содержится распоряжение приостановить сотрудничество.

От сотрудников требуют прекратить поездки в Россию, отменить телеконференции, приглашение российских чиновников на объекты агентства, а также на переписку по электронной почте с российскими чиновниками.

Отмечается, что запрет не касается совместных работ на Международной космической станции и встреч на международных мероприятиях в третьих странах.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]