НАТО впервые признал киберпространство местом, где может вестись война

|
Версия для печатиВерсия для печати

НАТО впервые признал киберпространство местом, где может вестись война, таким же как море, земля или воздух.

Такое заявление прозвучало по итогам встречи министров обороны стран-членов организации в Брюсселе, передает euronews.com. Она означает, что кибератака может так же стать поводом для применения принципа НАТО о коллективной обороне, по которому нападение на одну страну-члена Альянса означает атаку на всех.

«Кибератака может повлечь за собой принцип коллективной обороны. Потому что мы рассматриваем кибератаки, как нечто, что может нанести немало вреда и представлять большую опасность. Трудно представить конфликт без киберизмерения», - говорит генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг.

В 2008 году НАТО основал в Эстонии Объединенный центр передовых технологий по киберобороне. Годом ранее на страну была осуществлена ​​мощная кибератака, в ней Таллинн обвиняет Москву. В центре близ столицы Эстонии ведется борьба с кибератаками и подготовка специалистов такой специализации.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]