Нацбанк официально признает: резервы тают, долги нарастают

|
Версия для печатиВерсия для печати

По данным Национального Банка Укрианы официальные резервные активы за октябрь месяц уменьшились на 788,2 млн. дол. США и составили на 01.11.2011 г. 34162.33 млн. дол. США.

 Отрицательное сальдо по счету текущих операций возросло по сравнению с октябрем месяцем и составляет (минус) 1628 млн. дол. США.

Валовой внешний долг страны вырос в сравнении со вторым кварталом текущего года на 2674 млн. дол. США и составляет 123 378 млн. дол. США.

Отрицательная динамика данных показателей свидетельствует об ухудшении финансово экономической ситуации в стране.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]